Vyhledat

Bowdeny a lanka

Cyklistické helmy jsou nezbytnou součástí vybavení každého cyklisty, ať už jezdíte po městě, v terénu nebo na dlouhých výletech. Správná helma chrání vaši hlavu před možnými úrazy a zvyšuje vaši bezpečnost na silnici. Moderní cyklistické helmy kombinují lehkost, ventilaci a stylový design, aby vám poskytly pohodlné a bezpečné prostředí během jízdy. Číst dále

  • Počet produktů 42
  • Ceny začínají od 2 Kč
  • Maximální sleva -89%

 

LEHKOST A PŘILÉHAJÍCÍ DESIGN

Cyklistické helmy jsou navrženy tak, aby byly co nejlehčí a zároveň perfektně přiléhaly k vaší hlavě. Díky použití moderních materiálů jsou tyto helmy pohodlné na nošení i po dlouhou dobu a minimalizují pocit tíhy při jízdě. Kromě toho mají mnoho modelů stylový design, který se hodí k jakémukoli cyklistickému outfitu.

 

BEZPEČNOST A CERTIFIKACE

Bezpečnost je prioritou při výběru cyklistické helmy. Všechny naše helmy splňují přísné bezpečnostní normy a jsou certifikovány pro použití na silnici i v terénu. Díky inovativním technologiím a pevným konstrukcím můžete mít jistotu, že vaše hlava je v bezpečí i při neočekávaných událostech.

 

VĚTRÁNÍ A KOMFORT

Při dlouhých jízdách je důležité mít dobře větranou helmu, která udržuje vaši hlavu chladnou a suchou. Naše cyklistické helmy jsou vybaveny systémy větrání, které zajišťují optimální proudění vzduchu a minimalizují pocení. To vám umožní soustředit se na jízdu a užívat si každý okamžik na kole.