Vyhledat

Nosiče a koše na kolo

Nosiče a koše na kolo jsou nezbytnými doplňky pro cyklisty, kteří chtějí mít všechno potřebné u sebe během jízdy. Tyto praktické nosiče a koše umožňují snadnou přepravu věcí, jako jsou nákupy, osobní předměty nebo nářadí, bez zbytečné zátěže na zádech nebo těle. Díky nim můžete mít vše pod kontrolou a užívat si pohodlnou jízdu bez starostí o to, kde nechat vaše věci. Číst dále

  • Počet produktů 53
  • Ceny začínají od 36 Kč
  • Maximální sleva -35%

 

UNIVERZÁLNÍ NOSIČE

Univerzální nosiče na kolo jsou skvělým řešením pro ty, kteří potřebují přepravit větší množství věcí. Tyto nosiče jsou vybaveny robustní konstrukcí a snadným upevněním na rám kola. Díky nim můžete bezpečně a pohodlně převážet náklad a užívat si plynulou jízdu bez omezení pohybu.

 

KOŠE NA KOLO

Koše na kolo jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít své věci snadno dostupné během jízdy. Tyto koše se snadno připevní na řídítka kola a poskytují dostatek prostoru pro uložení drobných předmětů, jako jsou klíče, peněženka nebo lahve s pitím. S košem na kole budete mít vše potřebné po ruce a zároveň udržíte své věci v bezpečí během celé jízdy.

 

SPORTOVNÍ NOSIČE

Sportovní nosiče na kolo jsou navrženy pro cyklisty, kteří se věnují aktivním sportům a potřebují přepravit své sportovní vybavení. Tyto nosiče jsou lehké, odolné a nabízejí dostatek prostoru pro uložení věcí, jako jsou helmy, sportovní oblečení nebo lahve s vodou. S sportovním nosičem na kole budete mít veškeré vybavení snadno dostupné a připravené k použití během vašich sportovních aktivit.