Vyhledat

Přilby, brýle, chrániče

Přilby, brýle a chrániče jsou nezbytnými doplňky pro každého cyklistu, který si chce užít jízdu bezpečně a pohodlně. Přilby jsou základním prvkem ochrany hlavy před možnými úrazy a nehodami. Moderní design a lehké materiály zaručují pohodlné nošení a optimální ventilaci během jízdy. Brýle chrání oči cyklisty před nečistotami, UV zářením a větrem, zajišťují lepší viditelnost a pohodlí za všech podmínek. Číst dále

  • Počet produktů 705
  • Ceny začínají od 84 Kč
  • Maximální sleva -42%

 

PŘILBY

Přilby jsou klíčovým prvkem bezpečnosti každého cyklisty. Díky moderním technologiím a inovativním materiálům poskytují vysokou ochranu před možnými zraněními hlavy při pádech nebo srážkách. Lehká konstrukce a pohodlné nastavení velikosti zajistí, že si každý cyklista najde ideální model pro svou hlavu. Stylový design a různé barevné varianty umožní každému najít přilbu, která se hodí k jeho cyklistickému stylu.

 

BRÝLE

Brýle jsou důležitým prvkem ochrany očí během jízdy na kole. Odolné skla chrání oči před prachem, hmyzem a UV zářením, což zvyšuje bezpečnost a pohodlí cyklisty. Ergonomický design a antifog povrch zaručují jasný výhled za všech podmínek, ať už je slunečno nebo prší. Přizpůsobitelné nosníky a ramínka zajistí perfektní sedění brýlí na obličeji bez tlaku nebo nepohodlí.

 

CHRÁNIČE

Chráníče jsou nedílnou součástí výbavy každého extrémního cyklisty. Odolné materiály a pevné konstrukce chrání klíčové části těla, jako jsou lokty, kolena nebo pánev, před možnými zraněními při pádech či náročných terénech. Pohodlné polstrování a flexibilní design umožňují volný pohyb a zároveň poskytují maximální ochranu. Díky různým velikostem a nastavením si každý cyklista najde ideální chrániče, které mu zaručí bezpečnost a pohodlí během jízdy.