Vyhledat

Příslušenství na kolo

Příslušenství na kolo jsou nedílnou součástí každého cyklistického vybavení, které vám umožní vylepšit a optimalizovat vaše jízdní zážitky. Tato kategorie nabízí širokou škálu doplňků a příslušenství, které zajišťují nejen pohodlí a bezpečnost, ale také styl a efektivitu vašeho cyklistického výkonu. Číst dále

  • Počet produktů 1398
  • Ceny začínají od 10 Kč
  • Maximální sleva -35%

 

SVĚTLO

Pro bezpečnou jízdu za šera nebo v noci je nezbytné mít kvalitní světla. Nabízíme různé typy osvětlení, včetně předních a zadních světel, světelných setů a LED pásek, které vám zajistí dobrou viditelnost a ochranu na silnici.

 

UZÁVĚRKY A ŠLAPÁTKA

Chcete si být jisti, že vaše kolo zůstane tam, kde jste ho nechali? Vyberte si z naší široké nabídky uzávorek a šlapátek, které vám poskytnou klidné spaní nebo nákupy bez obav z odcizení vašeho milovaného kola.

 

KUFŘÍKY A NOSIČE

Plánujete dlouhé výlety na kole? Pak jsou kufříky a nosiče ideálním doplňkem pro uložení vašich věcí, jídla nebo nářadí. S našimi praktickými a odolnými kufříky a nosiči si můžete užívat své dobrodružství bez starostí o zavazadla.

 

PŘILBY A OCHRANNÉ VÝBAVY

Bezpečnost je na prvním místě při jízdě na kole. Vyberte si z naší nabídky kvalitních přileb a ochranných výbav, které chrání vaši hlavu, lokty, kolena a další části těla před možnými úrazy a nehodami.

 

CYKLISTICKÉ COMPUTERY A NÁRAMKY

Chcete mít přehled o svých výkonech, rychlosti, vzdálenosti a srdečním tepu během jízdy? Naše cyklistické computery a náramky vám poskytnou veškeré potřebné informace pro optimalizaci vašeho tréninku a zábavu na kole.