Vyhledat

Dětská a juniorská kola

Dětská a juniorská kola jsou speciálně navržena pro mladé cyklisty, kteří začínají objevovat krásy cyklistiky. Tyto kola jsou ideální pro děti a mládež, kteří chtějí trávit čas venku, zlepšovat svou fyzickou kondici a rozvíjet dovednosti jízdy na kole. Kvalitní dětská a juniorská kola poskytují bezpečnost, pohodlí a zábavu při každém výletu nebo sportovní aktivitě. Číst dále

  • Počet produktů 90
  • Ceny začínají od 1 199 Kč
  • Maximální sleva -17%

Důležité funkce dětských a juniorských kol:

Dětská a juniorská kola jsou navržena s ohledem na ergonomii a bezpečnost mladých jezdců. Mají menší rámy a kola, které jsou snadno ovladatelné pro děti různých věkových skupin. Speciální brzdy a řídítka zajišťují bezpečnou jízdu a snadné ovládání pro začínající cyklisty.

Vlastnosti dětských a juniorských kol:

Dětská a juniorská kola jsou vybavena odpruženou vidlicí pro pohodlnější jízdu po nerovném terénu. Některé modely mají speciální sedlo pro maximální komfort během dlouhých výletů. Kvalitní pneumatiky s dobrým gripem zaručují stabilitu a bezpečnost na různých typech povrchů.

Výhody nákupu dětských a juniorských kol:

Investice do dětského nebo juniorského kola podporuje zdravý životní styl a aktivní trávení volného času. Děti a mládež se díky jízdě na kole učí rovnováze, koordinaci a zlepšují svou fyzickou kondici. Kola také poskytují možnost prozkoumávání okolí a objevování nových míst.