Vyhledat

Cyklistické čepice, šátky a kukly

Cyklistické čepice, šátky a kukly jsou nezbytnými doplňky pro každého cyklistu, který chce být připraven na různé povětrnostní podmínky a pohodlně a bezpečně projet svou trasu. Čepice chrání hlavu před sluncem, déšť a větrem, zatímco šátky a kukly mohou být využity k ochraně krku a obličeje. Tento sortiment nabízí širokou škálu stylů, materiálů a designů, aby každý cyklista našel ten správný kousek pro sebe. Číst dále

  • Počet produktů 16
  • Ceny začínají od 239 Kč

 

Stylové Cyklistické Čepice

Stylové cyklistické čepice jsou nejenom módním doplňkem, ale také praktickým ochranným prvkem. Vyberte si z různých střihů a barev, které dokonale ladí s vaším cyklistickým outfitem. Díky kvalitním materiálům jsou čepice odolné vůči povětrnostním vlivům a pohodlné na nošení i při delších trasách.

 

Všestranné Cyklistické Šátky

Cyklistické šátky jsou skvělým multifunkčním doplňkem, který lze využít na mnoho způsobů. Můžete je nosit jako ochranu krku proti chladu, jako masku proti prachu nebo slunci, či dokonce jako improvizovanou kuklu. Díky elastickým materiálům se šátky přizpůsobí vašim potřebám a poskytnou vám komfortní pocit během jízdy.

 

Funkční Cyklistické Kukly

Cyklistické kukly jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí maximální ochranu obličeje a hlavy při jízdě na kole. Díky speciálním technologiím jsou kukly lehké, prodyšné a odolné vůči větru a dešti. Navíc vám poskytnou větší bezpečnost a viditelnost na silnici, což je klíčové pro bezstarostnou jízdu.