Vyhledat

Lepení

LEPENÍ CYKLISTICKÝCH PNEUMATIK Číst dále

  • Počet produktů 22
  • Ceny začínají od 5 Kč
  • Maximální sleva -32%

 

Lepení cyklistických pneumatik je nezbytnou dovedností pro každého cyklistu, který si chce užívat bezstarostné jízdy na svém kole. Tato kategorie nabízí širokou škálu produktů, které vám umožní opravit pneumatiku rychle a snadno, a to i na cestě. Bezpečnost a pohodlí při jízdě jsou základními faktory, na které se zaměřujeme, abyste mohli co nejdéle zůstat na kole a užívat si každý okamžik.

 

Lepicí sada pro opravu defektu

Lepicí sada pro opravu defektu je neocenitelným pomocníkem pro každého cyklistu. Díky této sadě můžete rychle a efektivně opravit defekt na vaší pneumatice a pokračovat v jízdě bez zbytečných zdržení. Sady jsou kompaktní a snadno přenosné, takže je můžete mít stále po ruce pro případ nouze.

 

Lepicí pásky a náplně

Lepicí pásky a náplně jsou ideální pro rychlou opravu menších prasklin a děr v pneumatikách. Tyto praktické produkty vám ušetří čas a energii, které byste jinak museli investovat do výměny celé pneumatiky. Díky nim můžete být připraveni na nečekané situace během jízdy a udržet své kolo v provozuschopném stavu.

 

Lepicí spreje a lepidla

Lepicí spreje a lepidla jsou skvělým řešením pro opravu větších poškození pneumatik, které nelze jednoduše opravit lepicími pásky. Tyto produkty vám poskytnou trvalé a spolehlivé spojení, které vám umožní pokračovat v jízdě s jistotou, že vaše pneumatika je v optimálním stavu. Nezáleží na tom, zda jste na silnici nebo v terénu, lepicí spreje a lepidla vám zajistí bezpečnou jízdu.

Podobné kategorie