Vyhledat

Multiklíče

Multiklíče, nebo také multifunkční klíče, jsou nenahraditelným nástrojem pro každého cyklistu. Tyto univerzální klíče kombinují různé velikosti klíčů do jednoho kompaktního a snadno přenosného zařízení. Díky nim můžete rychle a efektivně opravit nebo upravit téměř jakoukoli část svého kola bez nutnosti nosit s sebou celou sadu klasických klíčů. Multiklíče jsou také skvělým řešením pro opravy na cestách nebo v terénu, kde je každý gram a každý centimetr prostoru důležitý. Číst dále

  • Počet produktů 23
  • Ceny začínají od 110 Kč
  • Maximální sleva -6%

 

UNIVERZÁLNÍ NÁSTROJ PRO KAŽDOU SITUACI

Multiklíče jsou navrženy tak, aby pokryly všechny běžné velikosti šroubů a matiček, které můžete při servisování kola potřebovat. Díky nim se vyhnete situacím, kdy nemáte přesně ten správný nástroj po ruce. Multifunkční klíče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich odolnost a spolehlivost i při náročném použití. S multiklíčem v kapse nebo připevněným k rámu kola budete vždy připraveni na rychlou opravu nebo úpravu.

 

LEHCE PŘENOSNÉ A KOMPAKTNÍ

Jednou z hlavních výhod multiklíčů je jejich kompaktní a lehký design. Díky tomu se snadno vejde do kapsy cyklistického dresu nebo do vaší cyklistické tašky, aniž by zbytečně zatěžoval váš vybavení. Multifunkční klíče jsou také velmi snadno použitelné, stačí je jednoduše rozložit a můžete začít s opravou. Už nikdy neztratíte čas hledáním správného nástroje, multiklíče vám poskytnou veškerou potřebnou funkcionalitu v jednom kompaktním balení.

IDEÁLNÍ PRO DOMÁCÍ DÍLNU I PRO CESTOVATELE

Multiklíče jsou skvělým doplňkem nejen do vaší domácí dílny, ale také na cesty. Pokud rádi jezdíte na dlouhé cyklistické výlety nebo do terénu, oceníte možnost rychlé opravy či úpravy kola bez nutnosti nosit s sebou těžké a rozsáhlé sady nářadí. Multifunkční klíče vám ušetří místo i váhu a zároveň vám poskytnou veškerou potřebnou funkčnost. Buďte připraveni na jakoukoli situaci s praktickými multiklíči, které vám usnadní život a ušetří spoustu času.