Vyhledat

Čelenky

Čelenky jsou nezbytným doplňkem každé cyklistické výbavy. Tyto praktické a stylové kousky přinášejí nejen ochranu před sluncem a potem, ale také zvyšují pohodlí a bezpečnost během jízdy. Díky různým střihům, materiálům a designům si každý cyklista může vybrat tu pravou čelenku, která mu bude nejen slušet, ale také splní veškeré potřeby na silnici či v terénu. Číst dále

  • Počet produktů 4
  • Ceny začínají od 319 Kč

Čelenky

 

Bezpečnost a Viditelnost

Čelenky s reflexními prvky jsou nezbytným prvkem pro každého cyklistu, který si zakládá na bezpečnosti. Díky těmto prvky budete lépe viditelní v důležitých situacích, jako je například noční jízda nebo průjezd silničním tunelem. Investice do čelenky s reflexními prvky je investicí do vaší bezpečnosti a zvyšuje šance na bezproblémové projetí vaší trasy.

 

Pohodlí a Ochrana

Čelenky vyrobené z prodyšných materiálů jako je například polyester či elastan poskytují vynikající pohodlí během jízdy. Tyto materiály odvádějí pot z vaší pokožky a zabraňují nepříjemnému pocení čela. Díky ochranným vlastnostem chrání čelenky vaši pokožku před slunečními paprsky a větrem, čímž zabraňují popáleninám a podráždění pokožky.

 

Stylový Doplněk

Čelenky nejsou jen praktickým doplňkem, ale také stylovým prvkem vaší cyklistické výbavy. Díky různým barevným a designovým možnostem si můžete vybrat čelenku, která bude ladit s vaším celkovým outfitem. Buďte vidět a zároveň styloví díky moderním a designovým čelenkám, které nejenže chrání, ale také zdůrazňují vaši osobnost.