Vyhledat

Volný čas (after ride)

Volný čas po jízdě je důležitou fází vašeho cyklistického zážitku, kdy se můžete plně věnovat relaxaci a obnově energie po náročném výkonu. Tato kategorie produktů je navržena tak, aby vám pomohla zregenerovat své tělo a mysli po cyklistickém dobrodružství. Od relaxačních pomůcek až po speciální výživové doplňky, zde najdete vše, co potřebujete k naplnění svých potřeb po náročné jízdě. Číst dále

  • Počet produktů 1
  • Ceny začínají od 899 Kč

RELAXAČNÍ POMŮCKY

Náš sortiment relaxačních pomůcek je navržen tak, aby vám pomohl uvolnit napětí ve svalstvu a zklidnit mysl po náročném výkonu na kole. Od masážních válečků až po lázně do koupelny, tyto produkty vám pomohou zregenerovat se rychleji a lépe připravit na další cyklistickou výzvu.

VÝŽIVOVÉ DOPŇKY

Správná výživa je klíčová pro rychlou regeneraci po cyklistickém výkonu. Naše výživové doplňky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vašemu tělu potřebné živiny a minerály pro obnovu svalů a energie. Od proteinových nápojů po vitamíny, zde najdete široký výběr produktů, které vám pomohou zotavit se po náročné jízdě a vrátit se do formy co nejrychleji.

KOMFORTNÍ OBLEČENÍ

Pohodlné oblečení je klíčové pro relaxaci a regeneraci po cyklistickém výkonu. Naše kolekce komfortního oblečení je navržena tak, aby vám poskytla maximální pohodlí a volnost pohybu po náročném dni na kole. Od měkkých mikin až po teplé ponožky, zde najdete oblečení, které vám pomůže uvolnit se a regenerovat po náročné jízdě.