Vyhledat

Celoodpružené rámy

Celoodpružené rámy jsou klíčovým prvkem každého kvalitního horského kola, poskytujícím optimální tlumení vibrací a nerovností terénu. Tyto rámy jsou navrženy tak, aby zvládly náročné terény a poskytly cyklistovi pohodlnou jízdu bez zbytečného namáhání těla. Díky celoodpruženým rámu se můžete těšit na vyšší stabilitu, lepší ovladatelnost a celkově plynulejší jízdu jak v terénu, tak na silnici. Číst dále

  • Počet produktů 22
  • Ceny začínají od 59 999 Kč

 

VYŠŠÍ KOMFORT A PŘILNAVOST

Celoodpružené rámy jsou navrženy s důrazem na pohodlí a kontrolu. Díky jejich schopnosti absorbovat nárazy a otřesy terénu se můžete těšit na plynulou jízdu bez pocitu nepříjemné vibrace. To znamená, že vaše tělo je méně namáháno a vy se můžete soustředit na samotnou jízdu a užívat si každý okamžik na kole.

 

LEPŠÍ OVLADATELNOST A MANÉVROVATELNOST

S celoodpruženým rámem získáváte nejen větší stabilitu, ale také lepší ovladatelnost a schopnost rychle reagovat na změny terénu. To znamená, že se můžete bezpečně pohybovat v různých podmínkách a zvládat technicky náročné sjezdy i strmé stoupání s větší lehkostí a jistotou.

 

OPTIMÁLNÍ TLUMENÍ A VÝKON

Díky kvalitnímu tlumení a konstrukci celoodpružených rámu získáváte nejen výbornou kontrolu nad jízdními vlastnostmi, ale také zvyšujete svůj výkon a efektivitu při každém šlapání do pedálů. S těmito rámy se můžete spolehnout na jejich schopnost reagovat na každý váš pohyb a přenášet vaši energii do pohybu vpřed s minimální ztrátou.

 

Podobné kategorie