Vyhledat

Cyklistické bundy

Cyklistické bundy jsou nezbytnou součástí vybavení každého vášnivého cyklisty. Tyto bundy jsou navrženy s ohledem na pohodlí, bezpečnost a výkon při jízdě na kole. Díky nim můžete cyklovat v každém počasí a stále zůstat suchí a teplí. Číst dále

  • Počet produktů 23
  • Ceny začínají od 549 Kč
  • Maximální sleva -24%

Cyklistické Bundy

 

Voděodolné Cyklistické Bundy

Voděodolné cyklistické bundy jsou ideální volbou pro jízdu za deštivého počasí. Jsou vyrobeny z materiálů, které odolají vodě a zároveň umožňují pohodlné odvětrání, aby se zabránilo pocení. Díky těmto bundám můžete vychutnat jízdu i v nepříznivých podmínkách, aniž byste se museli obávat promoknutí.

 

Větruvzdorné Cyklistické Bundy

Větruvzdorné cyklistické bundy jsou skvělou volbou pro jízdu v chladnějším počasí, kdy je důležité udržet teplo a zároveň zajistit dostatečnou ventilaci. Tyto bundy jsou navrženy tak, aby chránily před průvanem a chladem, aniž by omezovaly pohyb. S větruvzdornými bundami se můžete cítit pohodlně a chráněni i při náročných cyklistických výletech.

Reflektivní Cyklistické Bundy

Reflektivní cyklistické bundy jsou klíčovým prvkem bezpečnosti při jízdě za šera nebo v podmínkách snížené viditelnosti. Tyto bundy jsou vybaveny odrazovými prvky, které zvyšují vaši viditelnost a zajišťují, že budete vždy dobře vidět ostatním účastníkům silničního provozu. S reflektivními bundami můžete cyklovat s větším klidem na mysli, aniž byste museli obávat se nebezpečných situací.