Vyhledat

Cyklistické rukavice krátké

Cyklistické rukavice krátké jsou nezbytným doplňkem každého cyklisty, poskytujícím ochranu, pohodlí a lepší ovládání při jízdě na kole. Tyto rukavice jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výkon a minimalizovaly riziko zranění při jízdě na horském kole, silničním kole nebo jiném typu jízdního kola. Díky nim můžete bezpečně a pohodlně projet jakýmkoli terénem a po dlouhou dobu bez nepříjemného tření nebo pocení dlaní. Číst dále

  • Počet produktů 18
  • Ceny začínají od 102 Kč
  • Maximální sleva -12%

 

Ochrana a bezpečnost

Cyklistické rukavice krátké jsou vybaveny odolnými materiály a ochrannými prvky, které chrání vaše ruce před odřeninami, oděrkami a drobnými zraněními při pádu či nárazu. Díky nim můžete jezdit s větším sebejistotou a bez obav z možných nebezpečných situací.

 

Pohodlí a ventilace

Kvalitní cyklistické rukavice krátké jsou navrženy s ohledem na pohodlí jezdce. Díky ergonomickému střihu a použitým materiálům poskytují maximální komfort a ventilaci během jízdy. Vaše ruce zůstanou suché a pohodlné i při intenzivním výkonu.

 

Zlepšený úchop a citlivost

Díky speciálnímu designu a použitým technologiím poskytují cyklistické rukavice krátké lepší úchop a citlivost na řídítka a brzdy. To znamená, že budete mít větší kontrolu nad jízdním kolem a rychleji reagovat na různé situace na silnici nebo v terénu.