Vyhledat

Odvzdušňovací sady

Odvzdušňovací sady jsou nezbytným doplňkem pro každého vášnivého cyklistu, kdo si zakládá na optimálním výkonu a bezproblémovém provozu svého kola. Tato kategorie nabízí široký výběr produktů, které umožňují efektivní odvzdušnění tlumičů a vidlic, což v konečném důsledku zvyšuje komfort jízdy, stabilitu a kontrolu nad kolem. Díky odvzdušňovacím sadám můžete snadno a rychle upravit tlumení podle vašich preferencí a podmínek terénu, což zaručuje optimální výkon a zážitek z jízdy na vašem kole. Číst dále

  • Počet produktů 3
  • Ceny začínají od 199 Kč

 

Odvzdušňovací pistole

Odvzdušňovací pistole je nezbytným nástrojem pro správné odvzdušnění tlumičů a vidlic. Díky preciznímu provedení a jednoduchému ovládání umožňuje rychlé a efektivní odstranění vzduchových bublin, což zlepšuje funkčnost tlumení a zabraňuje nežádoucímu propadání tlaku během jízdy. S odvzdušňovací pistolí dosáhnete optimálního tlumení a zvýšíte kontrolu nad vaším kolem.

 

Odvzdušňovací adaptéry

Odvzdušňovací adaptéry jsou praktickým doplňkem pro snadné připojení odvzdušňovací pistole k tlumičům a vidlicím různých typů a značek. S širokým spektrem kompatibilitu zajistí, že budete schopni správně odvzdušnit a nastavit tlumení na vašem kole bez ohledu na jeho specifikace. Díky odvzdušňovacím adaptérům bude údržba a servis tlumičů a vidlic rychlý a jednoduchý proces.

 

Odvzdušňovací oleje

Odvzdušňovací oleje jsou klíčovým prvkem pro udržení optimálního tlumení a funkčnosti tlumičů a vidlic. S vysoce kvalitními odvzdušňovacími oleji zajistíte hladký chod tlumení a minimalizujete opotřebení těsnění a třecích ploch. Díky správnému použití odvzdušňovacích olejů prodloužíte životnost vašich tlumičů a vidlic a zajistíte konzistentní výkon během každé jízdy.