Vyhledat

Pánské větrové bundy

Pánské větrové bundy jsou nezbytným doplňkem každého cyklisty, který chce zůstat v teple a suchu i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Tyto bundy jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální ochranu před větrem a deštěm, aniž by omezovaly pohyb. Číst dále

  • Počet produktů 7
  • Ceny začínají od 549 Kč
  • Maximální sleva -24%

 

Odolné proti větru

Pánské větrové bundy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou speciálně navrženy tak, aby odolávaly silnému větru a udržovaly tělo teplé i při vysokých rychlostech jízdy na kole. Díky tomu se můžete cítit pohodlně a chráněně i při extrémních podmínkách.

 

Voděodolné a prodyšné

Tyto bundy jsou vybaveny speciální vrstvou, která zajišťuje odolnost proti dešti a zároveň umožňuje odvádět vlhkost z těla ven. To znamená, že se nebudete potit ani při náročných výstupech a zároveň zůstanete suchí i při déšti.

 

Praktické a funkční

Pánské větrové bundy mají často praktické kapsy na zip, reflexní prvky pro zvýšení viditelnosti v šeru a nastavitelné manžety a lem, které zabraňují vniknutí větru. Díky těmto funkcím jsou tyto bundy ideální volbou pro každého cyklistu, který si cení pohodlí a funkčnosti.